Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 

El.paštas
GARDENA "Classic" Prie sienos tvirtinama žarnos ritė "60"

Vieneto kaina (vnt.): 76,00 €
Pakuotėje (vnt.):1
Dėžėje (vnt.):1
Naudojant GARDENA prie sienos tvirtinamą žarnos suktuvą 60 su kreiptuvu, laikyti savo sodo žarną labai paprasta. Žarną galima patogiai išvynioti ir suvynioti.
Prekės aprašymas

Su kreiptuvu
Naudojant GARDENA prie sienos tvirtinamą žarnos suktuvą 60 su kreiptuvu, laikyti savo sodo žarną labai paprasta. Žarną galima patogiai išvynioti ir suvynioti. Kreiptuvas padeda tai atlikti. Jį galima atskirai pritvirtinti bet kurioje jums patogioje vietoje, ant sienos ar kampe. Jis padeda žarną suvynioti lygiai ir tvarkingai. Prie sienos žarnos suktuvas tvirtinamas patvariu, ilgaamžiu laikikliu. Užsukus vandenį, žarnos suktuvą taip pat galima nuimti. Įtaisyta nešimo rankena skirta patogiai pernešti žarnos suktuvą. Dėl pakreiptos žarnos jungties žarna neužsilenkia ir vanduo visada teka stipria srove. Ant žarnos suktuvo telpa iki 60 metrų 13 mm (1/2") skersmens žarnos, iki 50 metrų 15 mm (5/8") žarnos arba iki 35 metrai 19 mm (3/4") žarnos. GARDENA "Classic" prie sienos tvirtinamas žarnos suktuvas su kreiptuvu tiekiamas kartu su čiaupų jungtimis. Vis dėlto, jeigu jums reikia didesnio vandens srauto, žarnos suktuvą nesudėtinga perdaryti į GARDENA "Profi" sistemą, prijungus "Profi Maxi-Flow" sistemos čiaupų jungtį (gaminio Nr. 2801). Užsukus vandenį, žarnas galima prijungti prie apsaugos nuo varvėjimo ant rankenos. Ji apsaugo likusį žarnoje vandenį nuo ištekėjimo, o tuo pačiu ir taupo jį. Kad būtų lengviau laistyti.

Specifikacijos

"Gardena" garantijos laikotarpis

5 metų garantija

Maks. pralaidumas 15 mm (5/8")

60 m 13 mm (1/2"), 50 m 15 mm (5/8"), 35 m 19 mm (3/4")

Įprastai pristatoma per:
3 - 10 darbo dienos.
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti
 
Neseniai peržiūrėta
76,00 €
Naudojant GARDENA prie sienos tvirtinamą žarnos ...