Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 

Šlifavimo lėkštutės

Husqvarna G 345 šlifavimo lėkštutės. BETONO POLIRAVIMUI ■ Sukurtos betono šlifavimui, tinka visų rūšių paviršiams šlifuoti (akmeniui, plytoms). ■ Dėka komplekte tiekiamų adapterių G 345 tinka daugumai kampinių šlifuoklių. ■ Greitas šlifavimas už protingą kainą. ■ Specifinė segmentų forma ir didelės angos lėkštutėse leidžia gerai pasišalinti dulkėms iš šlifuojamo ploto, nukreipiant jas tolyn nuo darbo vietos. Tai padidina Jūsų darbo spartą. ■ Padidintas segmentų ilgis užtikrina gerą įrankio slėgio pasiskirstymą ir tuo pačiu gerą paviršiaus užbaigimo kokybę. ■ Skirtos sausam šlifavimui. Husqvarna G 445 Turbo šlifavimo lėkštutės. BETONO, PLYTŲ IR KALKIŲ MŪRO ŠLIFAVIMUI ■ Ištisinė forma - tai puikus kompromisas tarp dulkių pašalinimo ir aktyvaus paviršiaus. Tai leidžia išgauti labai gerą išbaigimo kokybę visuose betonuose, plytose ir mūre. ■ Ištisinė forma daro šią lėkštutę geriausiu įrankiu kraštų irkampų šlifavimui kaip ir baigiamajam bei glotniajam šlifavimui. ■ Labai aktyvus paviršius reiškia ir ilgą gaminio tarnavimo laiką. ■ Šie įrankiai labai tinka šlifuoti nuožulniems ar įvairesnę formą turintiems paviršiams. ■ Skirtos sausam šlifavimui. Husqvarna G 545 dvieilės šlifavimo lėkštutės. SAUSAM BETONO, PLYTŲ IR KALKIŲ MŪRO ŠLIFAVIMUI ■ Didelis segmentų skaičius suteikia įrankiui labai aktyvų paviršių, tinkantį labai kokybiškam baigiamajam šlifavimui atlikti. ■ Segmentų aukštis ir pasiskirstymas ant lėkštutės užtikrina ilgesnį įrankio tarnavimo laiką. ■ Skirtos sausam šlifavimui, bet kartais gali būti naudojamos ir šlifuojant drėgnuoju būdu. ■ Darbui su visų tipų betonais, mūrais, plytomis ir kitomis medžiagomis. ■ Gaminamos 3 skersmenų, komplektuojamos su dviejų tipų adapteriais, kurių vienas yra mažesnio skersmens ir tinka daugumai kampinių šlifuoklių.

  • «
  • 1
  • »
Rodoma 1 - 5 iš 5
   
Rikiuoti pagal:
Kaina: 70,96 €
 
(0)
HQ G 445 Turbo lėkštutės Šie įrankiai gerai tinka nuožulniam šlifavimui ir paviršiaus suformavimui.
Kaina: 112,66 €
 
(0)
HQ G 445 O:180 Turbo lėkštutės Šie įrankiai gerai tinka nuožulniam šlifavimui ir paviršiaus suformavimui.
Kaina: 55,03 €
 
(0)
HQ G 345 sraigtinės lėkštutės
Kaina: 64,30 €
 
(0)
HQ G 345 sraigtinės lėkštutės 0:125
Kaina: 86,89 €
 
(0)
HQ G 445 O:125 Turbo lėkštutės Šie įrankiai gerai tinka nuožulniam šlifavimui ir paviršiaus suformavimui. Skirtos šlifavimui sausuoju
Rodoma 1 - 5 iš 5
  • «
  • 1
  • »