Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 

Sienų pjovimo staklės

Siekis padaryti jūsų darbą lengvesnį yra mūsų tyrimų ir gaminių tobulinimo varomoji jėga. Sienų pjovimui visada reikia gerai pasiruošti. Štai kodėl "Husqvarna" įranga pagaminta taip, kad ją galima būtų gabenti dalimis ir surinkti vietoje greitai bei lengvai. Taigi dar prieš pradėdami darbą sužinote vieną iš didžiausių mūsų staklių pranašumų: jos yra lengvai valdomos ir tiekiamos išbaigtomis sistemomis - nuo hidraulinio agregato iki sieninių montavimo apkabų, kreiptuvų, pjovimo staklių vežimėlio ir apsauginio disko gaubto. Kiekviena detalė kruopščiai apgalvota ir sukurta taip, kad ją galima būtų lengvai surinkti ir veiksmingai eksploatuoti.
  • «
  • 1
  • »
Rodoma 1 - 5 iš 5
   
Rikiuoti pagal:
 
(0)
Husqvarna WS 325 yra nedidelės hidraulinės sienų pjovimo staklės.
 
(0)
Elektrinės sienų pjovimo staklės Husqvarna WS 440 HF – tai naujas standartas ir geresnės operatoriaus galimybės pjauti greitai ir veiksmingai.
 
(0)
Mūsų galingos hidraulinės sienų pjovimo staklės WS 462 yra sukurtos taip, kad bet kokiomis darbo sąlygomis veiktų itin našiai.
 
(0)
Mūsų galingos hidraulinės sienų pjovimo staklės WS 463 yra sukurtos taip, kad bet kokiomis darbo sąlygomis veiktų itin našiai.
 
(0)
Husqvarna WS 482 HF yra vienos iš galingiausių rinkoje esančių sienų pjovimo staklių, skirtų armuoto betono, plytų ir kitų statybinių medžiagų pjovimui.
Rodoma 1 - 5 iš 5
  • «
  • 1
  • »