Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 

El.paštas
WS 440 HF Sienų pjovimo staklės

Vieneto kaina (vnt.): Klausti kainos
Elektrinės sienų pjovimo staklės Husqvarna WS 440 HF – tai naujas standartas ir geresnės operatoriaus galimybės pjauti greitai ir veiksmingai.
Prekės aprašymas

Elektrinės sienų pjovimo staklės Husqvarna WS 440 HF – tai naujas standartas ir geresnės operatoriaus galimybės pjauti greitai ir veiksmingai. Reguliuodamas greitį ir tuo pačiu išlaikydamas galią operatorius gali nustatyti greitį, idealiai tinkantį bet kokių matmenų, bet kokio tipo diskui ir pjaunamai medžiagai. Tai reiškia, kad deimantiniai ašmenys pjauna itin veiksmingai. Dėl šių savybių, pridėjus galimybę pjauti abiem kryptimis iš abiejų bėgio pusių, taip pat galimybę pasirinkti sukimosi kryptį ir kontroliuoti vandens purškimą, Husqvarna WS 440 HF staklės yra unikali mašina. Be to, jos yra patogios naudotojui, ergonomiškos ir lengvai transportuojamos. WS 440 HF pagrįstos ta pačia pjovimo sistema kaip ir mūsų sukurtos hidraulinės sienų pjovimo staklės WS 462 ir WS 463 įskaitant atskirų modulių konstrukciją, greitą jungtį ir radialinę jungtį.

 • Sumaniai sukonstruotas universalus tvirtinimas yra revoliucinis priedas, taupantis energiją ir laiką. Pritvirtintas prie sienos šis priedas gali sukiotis, todėl paprasta yra keisti bėgio padėtį pjovimo metu. Šio priedo dėka galite lengvai atlikti skėstadygį pjovimą ir laiptų pjovimą įvairiais kampais.
 • Universalus tvirtinimas suteikia galimybę pjauti laiptus.
 • Dėka universalaus tvirtinimo yra įmanomas skėstadygis pjovimas.
 • Pagal modulinę sistemą sukurtas stakles yra lengva transportuoti nes kiekvieno modulio svoris yra optimizuotas. Svoris tarp bėgio ir pjovimo galvutės yra paskirstytas po lygiai, nes ant bėgio yra ir vežimėlis.
 • 360 laipsnių kampu besisukantis petys leidžia operatoriui pjauti pilnu gyliu per visą bėgio ilgį.
 •  

 • Dėl vandeniu aušinamo elektros variklio velenui plačiame sūkių diapazone perduodamos pastovios didelės galios galima greičiau ir efektyviau pjauti.
 • Variklis valdomas belaidžiu nuotoliniu būdu ir jo veleno sūkių skaičius reguliuojamas, todėl kiekvienam darbui galima parinkti optimalų disko sukimosi greitį.
 • Ir pastūmos, ir pjovimo variklį galima atskirai valdyti maksimalia galia ir taip efektyviau bei greičiau pjauti.
 • Disko sukimosi kryptis valdoma ir lengvai keičiama belaidžiu nuotoliniu būdu, o vanduo purškiamas norima kryptimi.
 • Bėgis ir vežimėlis simetriški, todėl galima pjauti iš abiejų bėgio pusių.
 •  

  Įprastai pristatoma per:
  Pagal susitarimą
  Pirkėjų atsiliepimai
  Pirkėjų atsiliepimai:

  Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
  Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

  Prisijungti
   
  Neseniai peržiūrėta
  Elektrinės sienų pjovimo staklės Husqvarna WS 440 HF ...