Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 
Gamintojai
 
 
 
 
Apklausa
Kaip dažnai apsiperkate elektroninėse parduotuvėse?
 
 

PDF Spausdinti El. paštas
Atsiskaitymo būdai

Internetinėje parduotuvėje Technika-aplinkotvarkai.lt galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu: mokėjimo pavedimu iš banko, elektronine bankininkyste, mokėjimo sistema „PayPal“, per mokėjimai.lt sistemą, grynaisiais pinigais pristatymo metu.  Prekes galite pirkti išsimokėtinai.

Mokėjimo pavedimu iš banko

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai: Gavėjas: UAB ,,Žaliasis kampas‘‘
A/S: LT207044060001970002AB SEB bankas;

A/S: LT847300010002218583, AB SWEDbank
Įmonės kodas: 152079256
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

Elektroninė bankininkystė

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje Technika-aplinkotvarkai.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: hanza.net (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“). Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

 1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite mokėjimo būdą per nurodytus bankus, jeigu turite juose savo sąskaitą.
  1. Jeigu hanza.net (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), neturite sąskaitos, geriausia rinktis apmokėjimą per mokėjimai.lt sistemą.
 2. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę  neperduodami.

Kreditinių kortelių aptarnavimo sistema „PayPal“

Internetinėje parduotuvėje Technika-aplinkotvarkai.lt , kaip ir populiariausiose tarptautinėse internetinėse parduotuvėse, galima atsiskaityti naudojantis „PayPal“ kreditinių kortelių aptarnavimo sistema. „PayPal“ – populiariausia elektroninių atsiskaitymų sistema pasaulyje. Ja pasaulyje naudojasi milijonų vartotojų. Pirkėjai šia sistema gali naudotis nemokamai, pinigų perdavimo mokestį sumoka pinigų gavėjas. Norėdami pasinaudoti šiuo atsiskaitymo būdu, neprivalote registruotis „PayPal“ sistemoje.

Grynaisiais pinigais pristatymo metu

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o Technika-aplinkotvarkai.lt kurjeriui pristačius prekes. Už prekes galima atsiskaityti grynaisiais pinigais iki 2000 €.

Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Išsimokėtinai

Išsirinkę prekę ir patvirtinę užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą “Išsimokėtinai” ir sudarykite vartojimo kredito sutartį su             UAB ,,SB lizingas’’.

Prisijunkite prie sistemos,  pasirašykite sutikimą, dėl asmens duomenų tikrinimo ir sudarykite sutartį su lizingo bendrove. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai sutarties numerį . Atspausdintus sutarties dokumentus Jūsų pasirašymui pristatys kurjeris, kartu su užsakyta preke. Pasirašius sutartį, kurjeriui reikės pateikti šiuos SB lizingo reikalaujamus dokumentus:

Kredito gavėjų grupė

Reikalingi dokumentai

Samdomi darbuotojai

 1. LR piliečio pasas arba Asmens tapatybės kortelė (kopija)
 2. Pažyma apie priskaitytą ir išmokėtą atlyginimą per paskutinius 3 mėnesius patvirtinta Kredito gavėjo darbovietės anspaudu bei įgaliotų asmenų parašais (jei kredito gavėjo konsoliduoti įsipareigojimai UAB SB  lizingui sudarius sandorį viršys 3.000 €)

Pensininkai

 1. LR piliečio pasas arba Asmens tapatybės kortelė (kopija)
 2. Pensininko pažymėjimas (kopija)

Neįgalieji (26proc. ir daugiau darbingumo (2 ir 3 grupės))

 1. LR piliečio pasas arba Asmens tapatybės kortelė (kopija)
 2. Neįgaliojo pažymėjimas (kopija)

 

Individualių įmonių savininkai

 1. LR piliečio pasas arba Asmens tapatybės kortelė (kopija)
 2. Įmonės registravimo pažymėjimas (kopija)
 3. Pajamų deklaracijos už praeitus kalendorinius metus (su VMI žyma) ir ataskaitinį einamųjų metų laikotarpį. (kopija)

Pareigūnai

 1. LR piliečio pasas arba Asmens tapatybės kortelė (kopija)
 2. Pareigūno pažymėjimas (kopija)
 3. Pažyma apie priskaitytą ir išmokėtą atlyginimą per paskutinius 4 mėnesius (jei kredito gavėjo konsoliduoti įsipareigojimai UAB Ūkio banko lizingui sudarius sandorį viršys 1448,10 € )

Ūkininkai

 1. LR piliečio pasas arba Asmens tapatybės kortelė (kopija)
 2. Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimas (kopija)
 3. Dokumentai pagrindžiantys pajamas už einamuosius metus).ketvirčius, kai mažas ūkis - pinigų, pirkimo ir pardavimo žurnalas už praėjusius ir arba ūkio veiklos rezultatų ataskaita už praėjusius metus ir pasibaigusius einamųjų metų ketvirčius, su Valstybinės mokesčių inspekcijos žyma, balansas, pelno (nuostolio) ataskaita (pajamų deklaracija už praėjusius kalendorinius (kopija)
 4. Žemės nuosavybės dokumentai, (jei kredito gavėjo konsoliduoti įsipareigojimai UAB SB lizingui sudarius sandorį viršys 869 € ) (kopija)

Dirbantys pagal verslo liudijimą

 1. LR piliečio pasas arba Asmens tapatybės kortelė (kopija)
 2. Verslo liudijimas (kopija)
 3. Pajamų deklaracija už praeitus kalendorinius metus (su VMI žyma). (kopija)
 4. Einamųjų metų pajamų-išlaidų žurnalas. (kopija)

 

Perkant išsimokėtinai paskolos sąlygos:

 1. Pirkti prekes išsimokėtinai gali tik pilnamečiai asmenys, turintys galiojančią asmens tapatybės kortelę arba LR piliečio pasą Mažiausia užsakymo finansuojama suma –100 €.
  1. Sutartį sudaryti galima  laikotarpiui nuo 3 mėnesių iki 36 mėnesių.
  2. Perkant prekes išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje Technika-aplinkotvarkai.lt , nereikia mokėti pradinio įnašo.
  3. Sudarant sutartį, su SB lizingo sistema paskaičiuos asmeniškai Jums skirtą mėnesio įmoką.
  4. Užsakytas prekes priimti ir pasirašyti kurjerio atvežtą vartojimo kredito sutartį su SB lizingu gali tik vartojimo kredito sutartį internetu sudaręs asmuo. Kurjeris sutikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti tris egzempliorius sutarties (1 egzempliorius atitenka SB lizingui, 1 egzempliorius UAB ,,Žaliasis kampas’’, 1 egzempliorius Jums.) ir perduos Jums prekes.
  5. Įsipareigojimus SB lizingui vykdysite pagal sutartyje numatytą grafiką.