Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 

Rankiniai

GARDENA „Premium“ purkštuvai ir antgaliai yra patogaus delnui pritaikyto dizaino. Tai reiškia, kad juos galima tvirtai laikyti delne ir dirbti patogioje padėtyje. Minkšta medžiaga (laikymo vietoje) ir nusidėvėjimui atsparios metalinės dalys užtikrina patogų naudojimą ir patvarumą. Vandens srovė reguliuojama nykščiu ir nekeičiant rankos padėties. Purkštuvai ir antgaliai purškia tolygią vandens srovę, net jei vandens slėgis kinta, ir jie yra sėkmingai išbandyti temperatūroje iki -10 °C

  • «
  • 1
  • »
Rodoma 1 - 13 iš 13
   
Rikiuoti pagal:
Kaina: 28,29 €
 
(0)
Įvairioms laistymo ir plovimo užduotims, naudojant penkis skirtingus purškimo būdus Purškimo būdas: Švelnus purškimas, Vandens su oro burbuliukais purškimas, Smulki dulksna, Plokščiasis purškimas, Kietasis purkštukas
Kaina: 20,49 €
 
(0)
Patogus purkštuvas įvairiems laistymo ir valymo darbams; dabar – nebijantis šalčio.
Kaina: 9,99 €
 
(0)
Ar reikia stiprios čiurkšlės, ar smulkios dulksnos gležniems augalams - "Profi Maxi-Flow" sistemos reguliuojamąjį purkštuką galima pritaikyti pagal poreikius arba visai sustabdyti vandens srautą.
Kaina: 32,29 €
 
(0)
Ilgakotis purkštuvas „Comfort“, skirtas laistyti augalus ir valyti atokias vietas; nebijo šalčio.
Kaina: 34,29 €
 
(0)
Ilgakotis purkštuvas „Comfort“, skirtas laistyti atokiose vietose kabančius gėlių krepšelius ir kitus augalus; nebijo šalčio.
Kaina: 13,79 €
 
(0)
Patogus ir galingas purkštukas laistymui.
Kaina: 24,19 €
 
(0)
Augalų purkštuvą „Comfort Sensitive“ itin patogu laikyti rankoje dėl minkšto plastiko dalių. Ergonomiškas gaidukas su integruotu fiksatoriumi ir galimybė nuolat keisti čiurkšlės stiprumą vienu pirštu leidžia itin patogiai dirbti.
-2,09 €
Kaina: 28,20 € 30,29 €
Sutaupote: 2,09 €
 
(0)
GARDENA Sodo dušas "Solo". Smulkus purškiklis.Malonus prausimasis po dušu sode.
Kaina: 16,49 €
 
(0)
Idealiai tinka įsigėrusių dėmių plovimui ir laistymui naudojant smulkią miglą.
Kaina: 27,29 €
 
(0)
Dėl inovatyviosios purškimo kampo reguliavimo funkcijos vandens srautą galima pritaikyti konkrečios augalų lysvės pločiui. Galima purkšti tiek koncentruota, tiek platesne čiurkšle.
-2,70 €
Kaina: 15,29 € 17,99 €
Sutaupote: 2,70 €
 
(0)
Baziniame komplekte pateikiama jungtis čiaupui ir žarnos išėjimui, galima iš karto jungti žarną.
Kaina: 19,19 €
 
(0)
Švelniam laistymui didesniu atstumu; dabar – nebijantis šalčio.
Rodoma 1 - 13 iš 13
Rodyti #  
  • «
  • 1
  • »