Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 

Vejapjovės

Pristatome platų vejapjovių asortmentą su skirtingais pjovimo metodais, kuriame tikrai rasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį modelį. Naudojant tinkamą įrangą, darbas taps paprastesnis, o pjovimo rezultatai geresni. Kaip visada, mūsų dėmesio centre yra naudotojai.  Jums siūlome funkcionalumą ir ergonomiką.

Vejapjovių pirkimo vadovas

Prieš renkantis vejapjovę, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tokius veiksnius kaip vejos dydis ir pjovimo metodas, kurį ketinate naudoti. Kuo didesnė veja, tuo didesnio pjovimo pločio reikėtų.

Nepamirškite, kad norėdami nupjauti 1000 kvadratinių metrų vejos, turėsite nueiti nuo dviejų iki trijų kilometrų. Būtent dėl šios priežasties savaeigės vejapjovės tampa patraukliu sprendimu. Sprendimą dėl pjovimo sistemos lemia vejos tipas ir pjovimo dažnumas. Vejapjovės su galinio ar šoninio žolės išmetimo sistema tinka aukštesnei, šiurkštesnei ir nelygiai žolei bei rečiau pjaunamoms vejoms.

BioClip® (mulčiavimas) – tai idealus sprendimas naudotojams, kurie dažnai pjauna veją ir siekia pačių geriausių rezultatų. Nupjauta žolė susmulkinama ir paliekama vejoje kaip trąša. Be to, paskleista žolė veiksmingai saugo veją nuo išdžiūvimo.

Pjaunant vejapjovėmis su rinktuvu, veja atrodo tvarkingai; be to, nupjautos žolės nereikia grėbti. Surinkimo sistemą galima naudoti lapams rudenį rinkti. Vejapjovė su rinktuvu taip pat labai praverčia, jei saugotės alergijos žolei ar norite išvengti atsitiktinio piktžolių sėklų pasklidimo.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis vejapjovę:

  • Remdamiesi savo vejos dydžiu, nuspręskite, kokio pločio pjovimo agregato jums reikėtų.
  • Jeigu priskiriate savo veją vidutinei ar didelei, rekomenduojame rinktis savaeigį modelį.
  • Jeigu jūsų veja vidutinio dydžio, o jūs nieko prieš pasimankštinti, siūlome stumiamąją vejapjovę.
  • Jeigu veja nedidelė, pagalvokite apie mechaninę vejapjovę, kuri neišmeta jokių teršalų ir apsaugo jūsų kaimynus nuo triukšmo.
  • Jeigu nesate tikri, kuri pjovimo sistema geriausiai tiktų jūsų vejai ir labiausiai atitiktų jūsų pjovimo įpročius, rinkitės modelį su keliais pjovimo metodais: išmetimu, surinkimu ir BioClip® (mulčiavimu).