Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 
Filtruoti prekes
Kaina
 
 
Gamintojai
 
 

Plovimo

Originali GARDENA gaminių grupė „Cleansystem“ – tai daugybė įvairiausių plaunamųjų gaminių, skirtų naudoti namie, sode ar darže. GARDENA žarnos jungtimi prijungę juos prie žarnos galėsite lengvai nuplauti terasą, langus iš išorės ar lauko baldus. Pasirinkę tinkamas rankenas, šepečius ir šluostiklius stiklą galėsite valyti švelniai, o kiemą – intensyviai. Derindami „Cleansystem“ produktus lengvai galėsite nuplauti įvairius paviršius.

  • «
  • 1
  • »
Rodoma 1 - 15 iš 15
   
Rikiuoti pagal:
Kaina: 45,00 €
 
(0)
Šeriai skirti švelniai valyti Aukštos kokybės šeriais galima švelniai ir veiksmingai valyti lengvai susibraižančius paviršius.
Kaina: 32,49 €
 
(0)
Vandenį galima tolygiai reguliuoti arba sustabdyti Lengviau tvarkytis namuose. Vandens srautas teka kotu ir jį galima tolygiai reguliuoti ar užfiksuoti.
Kaina: 32,00 €
 
(0)
Praktiškas, patogus, veiksmingas OGS jungtimi 90 cm ilgio kotą su tekančiu vandeniu galima lengvai prijungti prie GARDENA sistemos priedų ir vandens žarnos. Vanduo kotu teka tiesiai į, pvz., šepetį ar langų valytuvą. Nereikia vargti ir semti vandenį iš k
Kaina: 35,00 €
 
(0)
Patogiai plauti ir šluostyti vienu įrankiu Du įtaisai suderinti viename - valytuvas ir šluostiklis. Taip taupomas laikas ir pinigai.
Kaina: 12,50 €
 
(0)
Pakaitinė šluostė
Kaina: 31,00 €
 
(0)
Universalus ir su prijungtu vandeniu Plovimo šepetį su prijungtu vandeniu patogu naudoti, jo plotis - 27 cm.
Kaina: 23,00 €
 
(0)
Valoma šeriais Itin aukštos kokybės šeriai, pagaminti iš PET, valo švelniai ir efektyviai - tinka jautriems paviršiams.
Kaina: 20,00 €
 
(0)
Plokščias ir siauras, kad pasiektų netgi siaurus tarpus Rankinį šveistuvą lengva naudoti ir juo galima pasiekti visus kampus.
-2,63 €
Kaina: 23,76 € 26,39 €
Sutaupote: 2,63 €
 
(0)
Švelnus ir su prijungtu vandeniu Dėl ypatingų šerių ir vandens jungties GARDENA plovimo šepečiu su alkūnine jungtimi galima švelniai ir veiksmingai valyti lengvai susibraižančius paviršius.
Kaina: 24,99 €
 
(0)
Išvalo visus tarpus Dėl praktiškos trikampės formos šepečiu galima lengvai išvalyti visus kampus.
Kaina: 20,00 €
 
(0)
Skirtos valyti lengvai susibraižančius paviršius Rankinio plovimo šepečio šeriais galima švelniai ir veiksmingai plauti lengvai susibraižančius paviršius.
Kaina: 6,30 €
 
(0)
Ypač tinka naudoti su "Original GARDENA Cleansystem" kotų su tekančiu vandeniu dozavimo įtaisu. Tiesiog įdėkite GARDENA šampūną į dozavimo įtaisą ir švelniai plaukite nešvarius paviršius.
Kaina: 19,99 €
 
(0)
Šveistuvas skirtas valyti kietus grindų paviršius
Kaina: 55,99 €
 
(0)
Atskirai reguliuojamas aukštis Koto ilgis laipsniškai reguliuojamas nuo 155 cm iki 280 cm ir jį galima pritaikyti pagal poreikį valant iki 5 m aukštyje esančias vietas.
Kaina: 3,49 €
 
(0)
Lengva naudoti GARDENA vaškinės šampūno lazdelės įstatomos tiesiai į rankinį šveistuvą ar rankinį plovimo šepetį. Nebūtina perplauti švariu vandeniu.
Rodoma 1 - 15 iš 15
Rodyti #  
  • «
  • 1
  • »