Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 

Greitai jungiami vamzdynai

Perrot-sukabinimo sistema

Kardaninis SUKABINIMAS-greita sukabinimo sistema, pagaminta iš plieno.

Daug kas pasikeitė per pastaruosius metus, bet vis tiek išliko Perrot Kardaninė mova, kaip ir  gera kokybė. Lankstus ir universalus naudojimas. Pradžioje sukurta naudoti drėkinimui, kardaninės movos ir kardaninio sukabinimo vamzdžiai per  laiką buvo pritaikyti  daugelyje sričių. Perrot movos, jungiamosios detalės ir vamzdžiai yra naudojami žemės ūkyje, sodininkystėje, pramonėje, statybose, tunelių ir kelių statybose, kai reikia sumažinanti vandens lygį, valymo įrenginiuose, dulkių drėkinimui, aplinkos apsaugos ir daugelyje kitų sričių. Svarbiausia, kad galima pumpuoti: šaltą ir karštą vandenį, suslėgtą orą, skiedinius, bitumą, naftą, garus, kurą ir dujas. Perrot movos yra pagamintos iš aukštos kokybės plieno ir gali būti tiekiamos juodos arba karštojo dengimo, cinkuotos. Taip pat galima užsakyti sustiprintu svertu, pagamintu iš ketaus. Dėl įrengto sverto, jungtis gali būti sujungta tik su  viena ranka. Sandarinimo žiedai, kuriuos galima įsigyti įvairių rūšių: normalius, naudojamus šaltam vandeniui, karštam vandeniui, atsparius riebalams, atsparius kurui ir skirtus naudoti siurbimo linijose.

Kardaninis SUKABINIMAS-greita sukabinimo sistema pagaminta iš nerūdijančio plieno

Originalios Perrot Kardano jungtys taip pat yra gaminamos iš nerūdijančio plieno V4A (1,4404). Šios jungtys turi dar daugiau įvairių pranašumų todėl gali būti naudojamos: pavyzdžiui, siurbti arba pumpuoti alkoholį, gėrimus ir augalinį aliejų, vyną, rūgštis, šarminius kuro, naftos perdirbimo produktus, chemines medžiagas. Perrot sukabinimas pagamintas iš nerūdijančio plieno yra sekančių dydžių: 50, 70, 89, 108, 133 ir 159 mm . Kitais atžvilgiais, nerūdijančio plieno movos savybės atitinka cinkuoto plieno savybėms.

Galimi tipai :

Supra = dubuo iš nerūdijančio plieno, kabliai ir svertai, pagaminti iš cinkuoto plieno. Sandarinimo žiedas KKG- standartinė versija- normalioms naudojimo  sąlygoms (vandeniui).

OPTIMA = viskas pagamintas iš nerūdijančio plieno (Wst. 1,4404).Sandarinimo žiedas KKG- standartinė versija- normalioms naudojimo  sąlygoms (vandeniui)

Savybės:
- Originalus Perrot kardaninis sukabinimas
- Lengvai sujungiamas tik su viena ranka
- Įvadams 50, 70, 89, 108, 133, 159 ir 216 mm
- Sukabinimas gali būti nukreipiamas iki 15 ° į visas puses
- Saugus Slėgis iki 10 bar, net jei jungtis yra purvina.

Ši kategorija šiuo metu yra tuščia.