Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
 
Filtruoti prekes
Kategorija
Kaina
Gamintojas
 
 
Gamintojai
 
 

Robotai-vejapjovės

Jeigu trokštate puikios vejos, tačiau nenorite dirbti, robotas vejapjovė Automower® yra puikus sprendimas. Mūsų robotai vejapjovės yra tylūs, varomi elektra ir visiškai automatiški. Veikdamas be jokios priežiūros, robotas vejapjovė Automower® dažnai pjauna žolę, netaisyklingai judėdamas veja. Nupjauta žolė paskleidžiama vejoje kaip trąša. Robotas vejapjovė Automower® yra varomas elektra, todėl nesusidaro jokių išmetamųjų teršalų, o tai yra daug geriau aplinkai.

Klientui pageidaujant galime instaliuoti vejos robotus jo nurodytame sklype. Instaliaciją galite užsisakyti pirkdami robotą vejapjovę arba tiesiog susisiekite su mumis nurodytais kontaktais. Instaliacijos kaina priklauso nuo jūsų vejos dydžio bei sudėtingumo - gėlynų, medelių, sklypo reljefo ar kitų kliūčių kurias reikia apjuosti. Taip pat atliekame jų techninį aptarnavimą, garantinį ir pogarantinį remontą, programinės įrangos atnaujinimus.

Rodoma 1 - 18 iš 36
   
Rikiuoti pagal:
Kaina: 1 219,99 €
 
(0)
Su išmaniuoju robotu vejapjove , išmaniąja vandens kontrole, išmaniuoju jutikliu ir išmaniuoju maršrutizatoriumi, viskas yra pritaikyta individualiam, visiškai automatiniam sodo laistymui ir vejos pjovimui - visa tai valdoma per išmaniąją programėlę
Kaina: 849,99 €
 
(0)
„GARDENA smart SILENO city“ visiškai automatiškai patikimai ir tolygiai nupjauna iki 250 kvadratinių metrų dydžio vejas. Nepalieka dryžių. Vejapjovė lengvai įveikia siaurus tunelius ir koridorius. Įkrovimo stotį taip pat galima lanksčiai įrengti beveik be
Kaina: 1 049,99 €
 
(0)
„GARDENA smart SILENO city“ visiškai automatiškai patikimai ir tolygiai nupjauna iki 500 kvadratinių metrų dydžio vejas. Nepalieka dryžių. Vejapjovė lengvai įveikia siaurus tunelius ir koridorius. Įkrovimo stotį taip pat galima lanksčiai įrengti beveik be
Kaina: 1 449,00 €
 
(0)
Pats tyliausias Su 58 db(A), "smart SILENO life" sukelia perpus mažiau triukšmo nei kiti konkurentai esantys rinkoje. Jūs beveik nepastebėsite, kad jis yra.
Kaina: 1 649,00 €
 
(0)
GARDENA išmanusis „SILENO life“ pjauna iki 1250 kvadratinių metrų ploto vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį taip pat galima įrengti pagal poreiki
Naujas
Kaina: 1 799,00 €
 
(0)
GARDENA išmanusis „SILENO life“ pjauna iki 1500 kvadratinių metrų ploto vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį taip pat galima įrengti pagal poreiki
Kaina: 1 249,99 €
 
(0)
Pats tyliausias Su 58 db(A), "smart SILENO life" sukelia perpus mažiau triukšmo nei kiti konkurentai esantys rinkoje. Jūs beveik nepastebėsite, kad jis yra.
Kaina: 1 899,99 €
 
(0)
GARDENA smart "SILENO+" automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna vejos plotus iki 1600 kvadratinių metrų. Robotas įveikia siaurus koridorius be jokių problemų. Įkrovimo stotis taip pat gali būti įrengta lanksčiai, be apribojimų.
Kaina: 2 099,99 €
 
(0)
GARDENA smart "SILENO+" automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna vejos plotus iki 2000 kvadratinių metrų. Robotas įveikia siaurus koridorius be jokių problemų. Įkrovimo stotis taip pat gali būti įrengta lanksčiai, be apribojimų.
Kaina: 749,99 €
 
(0)
GARDENA "Bluetooth®“ programėlė Bet kokiu oru Jūsų SILENO city yra jūsų asmeninis pagalbininkas sode, kuris atliks savo darbą bet kokiomis oro sąlygomis.
Kaina: 949,99 €
 
(0)
GARDENA "Bluetooth®“ programėlė Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms.GARDENA SILENO city visiškai automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna mažas ir sudėtingas vejos zonas. Jis be problemų tvarko siaurus koridorius ir pravažiavimus.
Kaina: 1 149,00 €
 
(0)
„GARDENA SILENO life“ pjauna iki 750 kvadratinių metrų ploto vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus.
Kaina: 659,00 €
 
(0)
"Bluetooth®" jungtis Paprasčiausiai paimkite išmanųjį telefoną ir lengvai prijungite „SILENO minimo“ naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programą iki 10 m atstumu.
Kaina: 759,00 €
 
(0)
"Bluetooth®" jungtis Paprasčiausiai paimkite išmanųjį telefoną ir lengvai prijungite „SILENO minimo“ naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programą iki 10 m atstumu.
Kaina: 1 799,00 €
 
(0)
SensorControl - prižiūri už jus SILENO + modeliuose taip pat yra „SensorControl“ funkcija: Intelektuali pjovimo sistema automatiškai sureguliuoja pjovimo laiką, atsižvelgiant į žolės augimą.
Kaina: 1 999,00 €
 
(0)
GARDENA SILENO+ visiškai automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna didelius vejos plotus. Jis be problemų tvarko siaurus koridorius ir pravažiavimus. Įkrovimo stotelę taip pat galima lengvai pastatyti beveik be jokių apribojimų.
Kaina: 1 369,00 €
 
(0)
Bet kokiu oru Jūsų SILENO life yra jūsų asmeninis pagalbininkas sode, kuris atliks savo darbą bet kokiomis oro sąlygomis. Nesvarbu, ar tai įkalnė, ar nuokalnė, ar lietus, ar saulė - jūsų veja visada bus gražiai prižiūrima.
Kaina: 1 569,00 €
 
(0)
Pats tyliausias Esant 58 db (A), SILENO life kelia perpus mažiau triukšmo, palyginti su kitų gamintojų modeliais. Vargu ar pastebėsite, kad jis išvis yra jūsų sode.
Kaina: 990,00 €
 
(0)
Modelis skirtas pjauti mažesnėms erdvėms - vejoms iki 600 m². Šį robotą vejapjovę legva įdiegti, prižiūrėti ir naudoti. Be instaliacijos priedų.
TOP
Kaina: 1 360,00 €
 
(0)
„Husqvarna Automower® 305“ pasižymi kompaktiška konstrukcija ir idealiai tinka mažesniems, sudėtingiems iki 600 m2 ploto sodams, lengvai įveikia šlaitus su 40 proc. įkalne. Be instaliavimo priedų.
Rodoma 1 - 18 iš 36
Rodyti #